WMT X Crown Hour / Curvex – Behind The Moon II / Limited Edition / Pre Order / Delivery date – End of July 2026
USD$470.00
9 in stock
| Movement | Ronda 788 (Quartz) |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 24.0mm |
| Case Length | 33.0mm |
| Case Thickness | 7.85mm |
| Case Finishing | Sandblasted |
| Case back | Stainless steel, snap back |
| Strap Material | Italian Leather Strap & Nato Strap |
| Strap Size | 20.0 mm |
| Glass | Glass |
| Water Resistance | 3 ATM |










































