OT0030C
USD$610.00
在庫切れ
| Movement | 9015 (Automatic) |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 40.0mm |
| Case Length | 44.2mm |
| Case Thickness | 11.5mm |
| Case Finishing | Polish / Brush finishing |
| Case back | Stainless steel, screw down |
| Strap Material | Silicon Bracelet |
| Strap Size | 20.0 mm |
| Glass | Flat / Sapphire |
| Water Resistance | 10 ATM |
You may also like
Automatic Movement Model
USD$620.00
Automatic Movement Model
Mil-Spec MKI – MI6-020 / Intelligence Agency Special Edition
USD$540.00
Automatic Movement Model
Royal Marine – Fuji Version ( Aged ) / ANZIANO – Off Black Italian Leather Strap
USD$510.00
Automatic Movement Model
USD$560.00
Automatic Movement Model
USD$455.00
Automatic Movement Model
Barracuda – Milspec / Aged Edition / Canvas Strap ” Aged ” + Beige Nato Strap Set
USD$450.00
USD$205.00 – USD$255.00Price range: USD$205.00 through USD$255.00
Automatic Movement Model
USD$570.00

























