VECO S02 / Aged
USD$355.00
在庫切れ
| Movement | Ronda 1069 (Quartz) |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 24.0mm |
| Case Length | 31.0mm |
| Case Thickness | 7.45mm |
| Case Finishing | Shiny |
| Case back | Stainless steel, snap back |
| Strap Material | Italian Leather Strap |
| Strap Size | 20.0 mm |
| Glass | Glass |
| Water Resistance | 3 ATM |
You may also like
Watches
USD$365.00
Automatic Movement Model
USD$620.00
Collection
USD$435.00
USD$545.00
Automatic Movement Model
Royal Marine – Fuji Version ( Aged ) / ANZIANO – Off Black Italian Leather Strap
USD$510.00
Automatic Movement Model
Mil-Spec MKI – MI6-020 / Intelligence Agency Special Edition
USD$540.00
Automatic Movement Model
Sanford – Brown Bezel / Tropical Brown Dial / Aged / Limited 50 PC
USD$580.00
Automatic Movement Model
USD$560.00





























