Old Miller “Preps” / 25pcs Limited Edition
USD$305.00
在庫切れ
| Movement | Ronda 1069 (Quartz) |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 25.0mm |
| Case Length | 35.0mm |
| Case Thickness | 7.75mm |
| Case Finishing | Shiny |
| Case back | Stainless steel, snap back |
| Strap Material | Italian Leather Strap |
| Strap Size | 20.0 mm |
| Glass | Glass |
| Water Resistance | 3 ATM |
You may also like
Sale
USD$545.00
Automatic Movement Model
Royal Marine – Fuji Version ( Aged ) / ANZIANO – Off Black Italian Leather Strap
USD$510.00
Automatic Movement Model
USD$570.00
Automatic Movement Model
USD$520.00
USD$585.00
Automatic Movement Model
Sanford – Brown Bezel / Tropical Brown Dial / Aged / Limited 50 PC
USD$580.00
Automatic Movement Model
USD$580.00














