Ponto – S01 / 100pcs Limited Edition
USD$335.00
在庫13個
| Movement | Ronda 1069 (Quartz) |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 25.0mm |
| Case Length | 36.0mm |
| Case Thickness | 5.45mm |
| Case Finishing | Shiny |
| Case back | Stainless steel, snap back |
| Strap Material | Italian Leather Strap |
| Strap Size | 20.0 mm |
| Glass | Glass |
| Water Resistance | 3 ATM |
You may also like
Sale
Automatic Movement Model
Royal Marine – Fuji Version ( Aged ) / ANZIANO – Off Black Italian Leather Strap
USD$510.00
USD$205.00 – USD$255.00Price range: USD$205.00 through USD$255.00
Automatic Movement Model
USD$570.00
Automatic Movement Model
USD$560.00
USD$545.00
Automatic Movement Model
USD$520.00
Automatic Movement Model
USD$560.00

























