Lupas – Mil-spec MKI / U-Boat / Limited 50pcs / Aged Edition
USD$540.00
在庫42個
| Movement | Automatic NH35 |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 36.0mm |
| Case Length | 43.7mm |
| Case Thickness | 13.0mm |
| Case Finishing | Polish / Brush finishing |
| Case back | Stainless steel, screw down |
| Strap Material | Leather strap |
| Strap Size | 20 mm |
| Glass | Double domed / Acrylic Crystal |
| Water Resistance | 10 ATM |





























