Panton x Anziano Vegetable Tanned Leather Strap (Copy)
USD$725.00
在庫切れ
| ムーブメント | 自動 ( Miyota ) 8215 |
| ケース材料 | 316L ステンレススチール |
| ケース直径 | 38.0mm |
| ケース長さ | 46.0mm |
| ケース厚み | 14.5mm |
| ケース仕上げ | Brush & Shiny finishing |
| ケース裏 | ステンレススチール, スクリューダウン |
| ストラップ材料 | Premium vegetable tanned leather strap |
| Metal Bracelet Size | 20 mm |
| ガラス | Double domed / Acrylic Crystal |
| 耐水性 | 10 ATM |
You may also like
USD$585.00
Automatic Movement Model
USD$570.00
Automatic Movement Model
USD$455.00
Automatic Movement Model
USD$560.00
Automatic Movement Model
USD$620.00
Automatic Movement Model
Barracuda – Milspec / Aged Edition / Canvas Strap ” Aged ” + Beige Nato Strap Set
USD$450.00
Automatic Movement Model
Royal Marine – Ocean Blue MKII ( Aged ) Limited Edition 100 PC
USD$550.00
USD$545.00






















