Barracuda – Arabic numerals edition / Limited 50pcs
USD$580.00
在庫切れ
| Movement | NH35 (Automatic) |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 36.0mm |
| Case Length | 44.0mm |
| Case Thickness | 13.25mm |
| Case Finishing | Polish / Brush finishing |
| Case back | Stainless steel, screw down |
| Strap Material | Leather Strap |
| Strap Size | 20 mm |
| Glass | Double domed / Acrylic Crystal |
| Water Resistance | 10 ATM |
You may also like
Automatic Movement Model
USD$620.00
USD$390.00
Automatic Movement Model
Royal Marine – Fuji Version ( Aged ) / ANZIANO – Off Black Italian Leather Strap
USD$510.00
Automatic Movement Model
Barracuda – Milspec / Aged Edition / Canvas Strap ” Aged ” + Beige Nato Strap Set
USD$450.00
Collection
USD$375.00
Automatic Movement Model
Mil-Spec MKI – MI6-020 / Intelligence Agency Special Edition
USD$540.00
Sale
Automatic Movement Model
USD$560.00





























