Grumman – Pulsograph dial
USD$375.00
在庫切れ
| Movement | VK64 (Quartz) |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 38.0mm |
| Case Length | 44.0mm |
| Case Thickness | 13.0mm |
| Case Finishing | Brush & Polish finishing |
| Case back | Stainless steel, screw down |
| Strap Material | Mesh Band |
| Strap Size | 20 mm |
| Glass | Double domed / Acrylic Crystal |
| Water Resistance | 10 ATM |
You may also like
Sale
USD$585.00
Automatic Movement Model
Barracuda – Milspec / Aged Edition / Canvas Strap ” Aged ” + Beige Nato Strap Set
USD$450.00
Collection
USD$435.00
USD$545.00
USD$585.00
Automatic Movement Model
USD$580.00
Watches
USD$365.00



















