Panton – UAE Limited Edition ( Aged )
USD$725.00
在庫切れ
| Movement | Automatic ( Miyota ) 8215 |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 38.0mm |
| Case Length | 46.0mm |
| Case Thickness | 14.5mm |
| Case Finishing | Brush & Shiny finishing |
| Case back | Stainless steel, screw down |
| Strap Material | Stainless steel bracelet |
| Strap Size | 20 mm |
| Glass | Double domed / Acrylic Crystal |
| Water Resistance | 10 ATM |
You may also like
USD$205.00 – USD$255.00Price range: USD$205.00 through USD$255.00
Watches
USD$365.00
Automatic Movement Model
Barracuda – Milspec / Aged Edition / Canvas Strap ” Aged ” + Beige Nato Strap Set
USD$450.00
Automatic Movement Model
USD$620.00
Automatic Movement Model
USD$455.00
Automatic Movement Model
USD$580.00
Automatic Movement Model
USD$520.00
Automatic Movement Model
Sanford – Samurai Blue Special Edition ( Aged ) / Metal Band + Nato Strap Set
USD$620.00















