Royal Marine – British Armed Forces / Cream Dial
USD$450.00
在庫切れ
| Movement | Automatic ( Miyota ) 8215 |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 39.5mm |
| Case Length | 47.0mm |
| Case Thickness | 14.8mm |
| Case Finishing | Brush & Polish finishing |
| Case back | Stainless steel, screw down |
| Strap Material | Nato Strap |
| Strap Size | 20 mm |
| Glass | Double domed / Acrylic Crystal |
| Water Resistance | 10 ATM |
You may also like
Automatic Movement Model
Barracuda – Milspec / Aged Edition / Canvas Strap ” Aged ” + Beige Nato Strap Set
USD$450.00
Sale
USD$585.00
Automatic Movement Model
Mil-Spec MKI – MI6-020 / Intelligence Agency Special Edition
USD$540.00
Automatic Movement Model
Sanford – Samurai Blue Special Edition ( Aged ) / Metal Band + Nato Strap Set
USD$620.00
Watches
USD$365.00
Automatic Movement Model
Sanford – Brown Bezel / Tropical Brown Dial / Aged / Limited 50 PC
USD$580.00
USD$545.00






















