E0010C
USD$580.00
无货
| Movement | Automatic ( Miyota ) 8215 |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 37.0mm |
| Case Length | 44.0mm |
| Case Thickness | 12.7mm |
| Case Finishing | Brush & Polish finishing |
| Case back | Stainless steel, screw down |
| Strap Material | Italian Leather Strap |
| Strap Size | 20 mm |
| Glass | Acrylic Crystal |
| Water Resistance | 5 ATM |
You may also like
Automatic Movement Model
Royal Marine – Fuji Version ( Aged ) / ANZIANO – Off Black Italian Leather Strap
USD$510.00
Automatic Movement Model
USD$520.00
Automatic Movement Model
USD$620.00
Automatic Movement Model
Sanford – Samurai Blue Special Edition ( Aged ) / Metal Band + Nato Strap Set
USD$620.00
Automatic Movement Model
USD$560.00
USD$545.00
Automatic Movement Model
Sanford – Brown Bezel / Tropical Brown Dial / Aged / Limited 50 PC
USD$580.00
Automatic Movement Model
USD$580.00













































