Ponto – S01 / 100pcs Limited Edition
USD$335.00
库存 13 件
| Movement | Ronda 1069 (Quartz) |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 25.0mm |
| Case Length | 36.0mm |
| Case Thickness | 5.45mm |
| Case Finishing | Shiny |
| Case back | Stainless steel, snap back |
| Strap Material | Italian Leather Strap |
| Strap Size | 20.0 mm |
| Glass | Glass |
| Water Resistance | 3 ATM |
You may also like
Automatic Movement Model
USD$520.00
Automatic Movement Model
USD$580.00
Automatic Movement Model
Royal Marine – Fuji Version ( Aged ) / ANZIANO – Off Black Italian Leather Strap
USD$510.00
Automatic Movement Model
Barracuda – Black Dial Edition / Metal Bracelet + Leather Strap Set
USD$580.00
Automatic Movement Model
USD$620.00
USD$390.00
Automatic Movement Model
USD$570.00
Automatic Movement Model
USD$580.00

























