Royal Marine – Urban / Black dial / Kuwait Edition
USD$435.00
无货
| Movement | Automatic ( Miyota ) 8215 |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 39.5mm |
| Case Length | 47.0mm |
| Case Thickness | 14.8mm |
| Case Finishing | Brush & Polish finishing |
| Case back | Stainless steel, screw down |
| Strap Material | Nato Strap |
| Strap Size | 20 mm |
| Glass | Double domed / Acrylic Crystal |
| Water Resistance | 10 ATM |
You may also like
Collection
USD$440.00
Automatic Movement Model
USD$560.00
USD$205.00 – USD$255.00Price range: USD$205.00 through USD$255.00
Automatic Movement Model
Barracuda – Black Dial Edition / Metal Bracelet + Leather Strap Set
USD$580.00
Automatic Movement Model
Sanford – Brown Bezel / Tropical Brown Dial / Aged / Limited 50 PC
USD$580.00
Automatic Movement Model
USD$620.00
Automatic Movement Model
USD$520.00
USD$545.00























