W150040C / Limited Edition – 50 PC
USD$520.00
无货
| Movement | NH05 (Automatic) |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 32.0mm |
| Case Length | 39.0mm |
| Case Thickness | 13.05mm |
| Case Finishing | Brush & Polish finishing |
| Case back | Stainless steel, screw down |
| Strap Material | Nato Strap |
| Strap Size | 18 mm |
| Glass | Double domed / Acrylic Crystal |
| Water Resistance | 10 ATM |
You may also like
Automatic Movement Model
USD$580.00
Automatic Movement Model
USD$455.00
Collection
USD$435.00
Automatic Movement Model
Sanford – Samurai Blue Special Edition ( Aged ) / Metal Band + Nato Strap Set
USD$620.00
USD$205.00 – USD$255.00Price range: USD$205.00 through USD$255.00
Automatic Movement Model
Barracuda – Milspec / Aged Edition / Canvas Strap ” Aged ” + Beige Nato Strap Set
USD$450.00
Automatic Movement Model
USD$620.00
Automatic Movement Model
Royal Marine – Fuji Version ( Aged ) / ANZIANO – Off Black Italian Leather Strap
USD$510.00

































