VECO G02 / Aged
USD$355.00
已售完
| Movement | Ronda 1069 (Quartz) |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 24.0mm |
| Case Length | 31.0mm |
| Case Thickness | 7.45mm |
| Case Finishing | Shiny |
| Case back | Stainless steel, snap back |
| Strap Material | Italian Leather Strap |
| Strap Size | 20.0 mm |
| Glass | Glass |
| Water Resistance | 3 ATM |
You may also like
Automatic Movement Model
Sanford – Brown Bezel / Tropical Brown Dial / Aged / Limited 50 PC
USD$580.00
Watches
USD$365.00
Automatic Movement Model
USD$520.00
Automatic Movement Model
Sanford – Samurai Blue Special Edition ( Aged ) / Metal Band + Nato Strap Set
USD$620.00
Automatic Movement Model
Mil-Spec MKI – MI6-020 / Intelligence Agency Special Edition
USD$540.00
Automatic Movement Model
USD$560.00
Automatic Movement Model
Barracuda – Black Dial Edition / Metal Bracelet + Leather Strap Set
USD$580.00
USD$205.00 – USD$255.00Price range: USD$205.00 through USD$255.00























