Cushion / Zheng He Voyages / Limited Edition / Pre Order / Delivery date – Early of May 2026
USD$620.00
41 件庫存
| Movement | Automatic 9015 |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 31.0mm |
| Case Length | 36.0mm |
| Case Thickness | 8.1mm |
| Case Finishing | Shiny finishing |
| Case back | Stainless steel, snap back |
| Strap Material | Leather strap |
| Strap Size | 20 mm |
| Glass | Flat / Sapphire |
| Water Resistance | 3 ATM |

























