Royal Marine 1950 – Special Classic Edition / Aged / Limited 50 pc
USD$520.00
在庫切れ
| Movement | NH34 (Automatic) |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 38.0mm |
| Case Length | 46.0mm |
| Case Thickness | 14.8mm |
| Case Finishing | Brush & Shiny finishing |
| Case back | Stainless steel, screw down |
| Strap Material | Nato Strap |
| Strap Size | 20 mm |
| Glass | Double domed / Acrylic Crystal |
| Water Resistance | 10 ATM |
You may also like
Automatic Movement Model
Sanford – Brown Bezel / Tropical Brown Dial / Aged / Limited 50 PC
USD$580.00
Automatic Movement Model
Sanford – Samurai Blue Special Edition ( Aged ) / Metal Band + Nato Strap Set
USD$620.00
Automatic Movement Model
USD$620.00
USD$205.00 – USD$255.00Price range: USD$205.00 through USD$255.00
USD$545.00
Automatic Movement Model
Royal Marine – Fuji Version ( Aged ) / ANZIANO – Off Black Italian Leather Strap
USD$510.00
Automatic Movement Model
USD$520.00
Automatic Movement Model
USD$560.00



























