Royal Marine 1950 – Special Classic Edition / Aged / Limited 50 pc
USD$520.00
无货
| Movement | NH34 (Automatic) |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 38.0mm |
| Case Length | 46.0mm |
| Case Thickness | 14.8mm |
| Case Finishing | Brush & Shiny finishing |
| Case back | Stainless steel, screw down |
| Strap Material | Nato Strap |
| Strap Size | 20 mm |
| Glass | Double domed / Acrylic Crystal |
| Water Resistance | 10 ATM |
You may also like
USD$205.00 – USD$255.00Price range: USD$205.00 through USD$255.00
USD$585.00
Automatic Movement Model
USD$560.00
Automatic Movement Model
Barracuda – Tropical Brown / Aged Edition / Metal Bracelet + Anziano Leather Strap Set
USD$580.00
Automatic Movement Model
Barracuda – Milspec / Aged Edition / Canvas Strap ” Aged ” + Beige Nato Strap Set
USD$450.00
USD$390.00
Automatic Movement Model
USD$540.00
Automatic Movement Model
USD$520.00



























