Sea Diver – Metal Bracelet Ver ( Aged )
USD$565.00
在庫切れ
| ムーブメント | 自動 ( Miyota ) Made in Japan |
| ケース材料 | 316L ステンレススチール |
| ケース直径 | 38.0mm |
| ケース長さ | 46.0mm |
| ケース厚み | 13.55mm |
| ケース仕上げ | Brush & Shiny finishing |
| ケース裏 | ステンレススチール, スクリューダウン |
| Bracelet Material | 316L Solid metal band |
| Bracelet Size | 20 mm / 16mm buckle |
| ガラス | ダブルドーム/ミネラル |
| 耐水性 | 10 ATM |
You may also like
USD$365.00
Automatic Movement Model
USD$620.00
USD$545.00
Automatic Movement Model
USD$570.00
Automatic Movement Model
USD$465.00
USD$585.00
Automatic Movement Model
USD$560.00
Automatic Movement Model
Barracuda – Milspec / Aged Edition / Canvas Strap ” Aged ” + Beige Nato Strap Set
USD$450.00










