GRS X WCNC OLD MILLER SAVE THE DRAGON / 50pcs Limited Edition
USD$345.00
在庫切れ
| Movement | Ronda 1069 (Quartz) |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 25.0mm |
| Case Length | 35.0mm |
| Case Thickness | 7.75mm |
| Case Finishing | Shiny |
| Case back | Stainless steel, snap back |
| Strap Material | Burgundy & Black Italian Leather Strap |
| Strap Size | 20.0 mm |
| Glass | Glass |
| Water Resistance | 3 ATM |























