GRS X WCNC OLD MILLER SAVE THE DRAGON / 50pcs Limited Edition
USD$345.00
已售完
| Movement | Ronda 1069 (Quartz) |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 25.0mm |
| Case Length | 35.0mm |
| Case Thickness | 7.75mm |
| Case Finishing | Shiny |
| Case back | Stainless steel, snap back |
| Strap Material | Burgundy & Black Italian Leather Strap |
| Strap Size | 20.0 mm |
| Glass | Glass |
| Water Resistance | 3 ATM |
You may also like
Automatic Movement Model
USD$580.00
USD$545.00
Collection
USD$440.00
Automatic Movement Model
Barracuda – Tropical Brown / Aged Edition / Metal Bracelet + Anziano Leather Strap Set
USD$580.00
Automatic Movement Model
Sanford – Brown Bezel / Tropical Brown Dial / Aged / Limited 50 PC
USD$580.00
Automatic Movement Model
USD$580.00
USD$390.00
Automatic Movement Model
Barracuda – Milspec / Aged Edition / Canvas Strap ” Aged ” + Beige Nato Strap Set
USD$450.00

























