Seawolf – Blue Dial / Aged Edition
USD$550.00
在庫44個
| Movement | Automatic ( Miyota ) 8215 |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 41.0mm |
| Case Length | 50.0mm |
| Case Thickness | 14.5mm |
| Case Finishing | Matt finishing |
| Case back | Stainless steel, screw down |
| Strap Material | Nato Strap |
| Strap Size | 20 mm |
| Glass | Double domed / Acrylic Crystal |
| Water Resistance | 10 ATM |
You may also like
USD$585.00
Sale
USD$545.00
Automatic Movement Model
Royal Marine – Ocean Blue MKII ( Aged ) Limited Edition 100 PC
USD$550.00
Automatic Movement Model
USD$560.00
Automatic Movement Model
USD$465.00
Automatic Movement Model
Barracuda – Milspec / Aged Edition / Canvas Strap ” Aged ” + Beige Nato Strap Set
USD$450.00
Automatic Movement Model
USD$620.00
























