GRS x NEEDLESS x WMT / LODESTAR
USD$590.00
无货
| Movement | NH35 (Automatic) |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 38.0mm |
| Case Length | 38.0mm |
| Case Thickness | 13.05mm |
| Case Finishing | Shiny finishing |
| Case back | Stainless steel, screw down |
| Strap Material | Black Nato strap & Chain |
| Metal Bracelet Size | 20 mm |
| Glass | Double domed / Acrylic Crystal |
| Water Resistance | 3 ATM |
You may also like
Collection
USD$440.00
Automatic Movement Model
Sanford – Brown Bezel / Tropical Brown Dial / Aged / Limited 50 PC
USD$580.00
Automatic Movement Model
USD$580.00
Automatic Movement Model
USD$550.00
Automatic Movement Model
Royal Marine – Fuji Version ( Aged ) / ANZIANO – Off Black Italian Leather Strap
USD$510.00
USD$545.00
Automatic Movement Model
USD$520.00
Automatic Movement Model
Sanford – Samurai Blue Special Edition ( Aged ) / Metal Band + Nato Strap Set
USD$620.00













































