Milsub MKI – Black Plating Special Edition
USD$520.00
已售完
| Movement | NH35 (Automatic) |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 38.5mm |
| Case Length | 47.0mm |
| Case Thickness | 14.08mm |
| Case Finishing | Brush & Polish finishing |
| Case back | Stainless steel, screw down |
| Strap Material | Nato Strap |
| Strap Size | 20 mm |
| Glass | Double domed / Acrylic Crystal |
| Water Resistance | 10 ATM |
You may also like
Automatic Movement Model
USD$520.00
USD$585.00
USD$545.00
Automatic Movement Model
USD$580.00
Automatic Movement Model
USD$570.00
USD$545.00
Automatic Movement Model
USD$455.00
USD$205.00 – USD$255.00Price range: USD$205.00 through USD$255.00

























