SW0020C
USD$540.00
2 件庫存
| Movement | Automatic NH35 |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 41.0mm |
| Case Length | 50.0mm |
| Case Thickness | 14.5mm |
| Case Finishing | Brush & Shinny finishing |
| Case back | Stainless steel, screw down |
| Strap Material | Nato Strap |
| Strap Size | 20 mm |
| Glass | Double domed / Acrylic Crystal |
| Water Resistance | 10 ATM |
You may also like
Automatic Movement Model
Royal Marine – Ocean Blue MKII ( Aged ) Limited Edition 100 PC
USD$550.00
Automatic Movement Model
Sanford – Brown Bezel / Tropical Brown Dial / Aged / Limited 50 PC
USD$580.00
USD$205.00 – USD$255.00Price range: USD$205.00 through USD$255.00
Collection
USD$435.00
USD$390.00
Automatic Movement Model
USD$520.00
Collection
USD$375.00
Automatic Movement Model
USD$465.00

































