GRS x NEEDLESS x WMT / LODESTAR / Pre Order / Shipping date – End of April 2026
USD$590.00
已售完
| Movement | NH35 (Automatic) |
| Case Material | 316L Stainless Steel |
| Case diameter | 38.0mm |
| Case Length | 38.0mm |
| Case Thickness | 13.05mm |
| Case Finishing | Shiny finishing |
| Case back | Stainless steel, screw down |
| Strap Material | Black Nato strap & Chain |
| Metal Bracelet Size | 20 mm |
| Glass | Double domed / Acrylic Crystal |
| Water Resistance | 3 ATM |













































